Şimdi Online Satışlara Özel 750 TL Üzerindeki Siparişlerinizde Kargo ÜCRETSİZ – Danışma ve Sipariş Hattı 0 312 433 6161

    • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

KURUMSAL

Mydop'a Hoş Geldiniz

Biz Kimiz?

My DOP Oluşumu Akademik Destekli Ve Insanlığa Fayda Sağlayacak Yeni Ürünleri Kullanıcılılar Ile Buluşturan Yeni Bir Oluşumdur. Yapısında Eczacısından  Hekimine ,Kimyacısından Genetik Uzmanına Kadar Bir Çok Değerli Bilim Adamını Barındıran Bu Oluşum, Sizlere Borun  Sağlığın Çeşitli Alanlarında Kullanımına Yönelik Ürünleri Yanında Ihtiyaç Olan Iyot Gibi Minerali Tuz Solesi Gibi Destek Ürünlerini De Hazırlayıp Sunmaktadır.

 

Merdiven Altı Tabir Edilen Üretimlerin Oldukça Yaygınlaştığı Bu Dönemde Doğru Ürüne Ulaşmak Ve Ürünün Etkinliğinden Emin Olmak En Büyük Sorun Haline Gelmiştir. Reklam Ve Tanıtım Bombardımanı Ile Tüketiciler Etkilenmekte Ve  Içeriğinin Doğruluğu Ve Belli Olmayan Ürünleri Almaları Sağlanmaktadır. My DOP Bu Tür Olumsuz Etkilerden Etkilenmemeniz Için Ürünün Tüm Bilimsel Süreçlerini  Takip Etmekte Ve Özenle Üretimler Yapmaktadır. Hem Erkekler Hem Kadınlar Için Özel Hazırlanmış Ve Kullanıma Sunulmuş Ürünleri Için  Tatmin Edici Memnuniyet Dönüşleri Almıştır. Yakında Seçkin Eczanelerin Tümünde Olacak My DOP Sağlık Ürünleri Ile Sizlerin  Yaşadığı Sağlık Problemlerinin Çözümüne Destek Sunmaktan Gurur Duymaktayız.

 

MyDOP Akademik Ailesi.                         

 

Yasal Uyarı; Mydop Ürünleri Bir İlaç Değildir. Sadece Doğal Sağlık Takviyesidir.

SERTİFİKALARIMIZ
Instagram Sayfamızı Takip Edin Kazanın !

@mydopcomtr

Kampanya ve ürün içerikleri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Mağazamızdan alacağınız tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmeti vardır.
Bize Danışın

Bize Danışın

Sağlık Sorunlarınız için hangi ürünü yada ürünleri almanız gerektiğine karar veremiyorsanız bizimle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.
Uygun Fiyatlı Gerçek Ürünler

Uygun Fiyatlı Gerçek Ürünler

Sağlığınız için çalışıyoruz.Mydop Bitkisel Ürünler ile paranızı çöpe atmazsınız.